Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Urologia

Nowoczesna urologia na miarę Twoich potrzeb

Gabinet Urologii w Gerlach Clinic oferuje kompleksową opiekę urologiczną, łączącą w sobie zaawansowaną diagnostykę, nowoczesne metody leczenia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jesteśmy gotowi sprostać szerokiemu spektrum zaburzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn i kobiet, oferując opiekę na najwyższym poziomie.

 

Zakres usług

W ramach naszej oferty zapewniamy diagnostykę i leczenie takich schorzeń jak:

  • Zaburzenia funkcji nerek,
  • Infekcje układu moczowego,
  • Kamica nerkowa,
  • Problemy z prostatą, w tym łagodny rozrost prostaty,
  • Zaburzenia erekcji i płodności,
  • Nowotwory układu
  • moczowo-płciowego.

 

Nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i techniki medyczne, w tym laparoskopię, endoskopię oraz zaawansowane procedury minimalnie inwazyjne, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne leczenie. Nasze podejście ma na celu minimalizację dyskomfortu pacjenta oraz przyspieszenie procesu rekonwalescencji.

 

Indywidualne podejście do pacjenta

Rozumiemy, że problemy urologiczne mogą być źródłem niepokoju i dyskomfortu. Dlatego każdy pacjent jest traktowany z największą empatią i otrzymuje pełne informacje o dostępnych opcjach diagnostycznych i terapeutycznych. Pracujemy razem z pacjentem, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Poznaj naszego eksperta: lek. Paweł Leśniak

Lek. Paweł Leśniak to doświadczony urolog, który po ukończeniu studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, rozpoczął specjalizację w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz chorób układu moczowego u kobiet. Jego umiejętności obejmują zarówno zaawansowane procedury diagnostyczne, takie jak badania USG, jak i kompleksowe podejście terapeutyczne do tak różnorodnych problemów jak kamica nerkowa, różne formy zapaleń, czy nowotwory.

Dzięki szerokiej wiedzy medycznej i praktycznemu doświadczeniu, lek. Paweł Leśniak jest w stanie zaoferować pacjentom indywidualnie dostosowane plany leczenia, gwarantując opiekę na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Jeśli potrzebujesz konsultacji urologicznej lub masz pytania dotyczące swojego zdrowia, Gabinet Urologii w Gerlach Clinic jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do umówienia się na wizytę, aby nasz zespół mógł zaproponować najbardziej efektywne metody diagnostyki i leczenia.

Paweł Leśniak - ZnanyLekarz.pl