Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Dermatochirurgia

Gabinet Dermatochirurgii w Gerlach Clinic oferuje specjalistyczne usługi z zakresu diagnostyki i leczenia zmian skórnych, koncentrując się na usuwaniu znamion, włókniaków i brodawek. Nasze podejście łączy najnowsze technologie medyczne z wieloletnim doświadczeniem, aby zapewnić pacjentom bezpieczne i skuteczne rozwiązania ich problemów dermatologicznych.

Zakres usług dermatochirurgii:

  • Znamiona: Diagnostyka i usuwanie znamion skórnych, które mogą być podejrzane o zmiany nowotworowe lub stanowić problem estetyczny.
  • Włókniaki: Leczenie włókniaków, czyli łagodnych guzów skóry, które często występują na szyi, ramionach lub plecach.
  • Brodawki: Usuwanie brodawek skórnych, wywołanych przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), które mogą pojawiać się na dłoniach, stopach oraz innych częściach ciała.

Poznaj naszego eksperta: Lek. Wojciech Król

Lek. Wojciech Król to specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, z tytułem lekarza specjalisty II stopnia. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskał dyplom lekarza w 1997 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych placówkach medycznych, takich jak Klinika Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojskowego w Krakowie oraz Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyń, pracując w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń Szpitala Bonifratrów Św. Jana Grandego w Krakowie.

Uczestniczył w licznych zjazdach i konferencjach oraz kursach doskonalących z zakresu chirurgii naczyń, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jego główne zainteresowania zawodowe obejmują leczenie chorób naczyń, ze szczególnym uwzględnieniem przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy, lek. Król jest cenionym specjalistą w dziedzinie chirurgii naczyniowej i ogólnej.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i zapewnić sobie dostęp do specjalistycznych usług diagnostycznych.

Wojciech Feliks Król - ZnanyLekarz.pl