Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Chirurgia

Innowacyjność i precyzja w chirurgii

W Gerlach Clinic, nasz gabinet chirurgii oferuje pacjentom dostęp do szerokiego spektrum zaawansowanych zabiegów chirurgicznych, wykorzystując najnowsze technologie i metody leczenia. Skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości opieki, minimalizując jednocześnie ryzyko i czas rekonwalescencji. Nasz zespół chirurgów jest wysoko wykwalifikowany w realizacji skomplikowanych procedur z zakresu chirurgii ogólnej, laparoskopowej, onkologicznej oraz małoinwazyjnych interwencji, zapewniając indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta.

Zakres usług

Nasz gabinet chirurgii specjalizuje się w wielu dziedzinach, oferując między innymi:

  • Chirurgię laparoskopową, która umożliwia szybszy powrót do zdrowia dzięki mniejszym nacięciom i zminimalizowanemu bólowi pooperacyjnemu.
  • Chirurgię onkologiczną, skupiającą się na precyzyjnym usunięciu zmian nowotworowych oraz optymalizacji planu leczenia onkologicznego.
  • Chirurgię endokrynologiczną – tarczyca, przytarczyce nadnercza
  • Procedury małoinwazyjne, które są alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych, zapewniając pacjentom krótszy czas hospitalizacji i szybszą rekonwalescencję.
  • W ramach chirurgii ogólnej także: przepukliny brzuszne, pachwinowe, pępkowe, choroby pęcherzyka żółciowego.

Poznaj naszych ekspertów

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski, absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, to wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, bariatrii oraz endokrynologii. Z bogatym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą, specjalizuje się w zaawansowanych technikach laparoskopowych przewodu pokarmowego, onkologicznych, jak i plastyk przepuklin. Od wielu lat specjalizuje się ponadto w chirurgii endokrynologicznej. Wykonuje operacje tarczycy, przytarczyc i nadnerczy w pełnym zakresie oferując tym samym indywidualnie dostosowane leczenie.

lek. Wojciech Król

Lek. Wojciech Król to specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, z tytułem lekarza specjalisty II stopnia. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskał dyplom lekarza w 1997 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych placówkach medycznych, takich jak Klinika Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojskowego w Krakowie oraz Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyń, pracując w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń Szpitala Bonifratrów Św. Jana Grandego w Krakowie.

Uczestniczył w licznych zjazdach i konferencjach oraz kursach doskonalących z zakresu chirurgii naczyń, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jego główne zainteresowania zawodowe obejmują leczenie chorób naczyń, ze szczególnym uwzględnieniem przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy, lek. Król jest cenionym specjalistą w dziedzinie chirurgii naczyniowej i ogólnej.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Jeśli szukasz wysokiej jakości opieki chirurgicznej, Gabinet Chirurgii w Gerlach Clinic jest gotów sprostać Twoim potrzebom. Zapraszamy do umówienia się na konsultację, aby omówić, jak możemy Ci pomóc osiągnąć najlepsze wyniki zdrowotne.

Grzegorz Kowalski - ZnanyLekarz.pl
Wojciech Feliks Król - ZnanyLekarz.pl