Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Chirurgia onkologiczna

Nowoczesna opieka w walce z rakiem

Gabinet Chirurgii Onkologicznej w Gerlach Clinic specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu nowotworów, oferując pacjentom dostęp do zaawansowanych metod chirurgicznych i terapeutycznych. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej opieki onkologicznej, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i specyfiki choroby każdego pacjenta. Rozumiemy, jak ważne jest szybkie, ale przemyślane podejście w leczeniu nowotworów, dlatego łączymy precyzję diagnostyczną z innowacyjnymi technikami operacyjnymi, aby zwiększyć szanse na skuteczne leczenie.

Wsparcie na każdym etapie leczenia

Rozumiemy, że diagnoza nowotworu jest ogromnym wyzwaniem dla pacjenta i jego bliskich. Dlatego oprócz najwyższej jakości opieki medycznej, zapewniamy wsparcie psychologiczne, doradztwo żywieniowe i rehabilitację. Nasz zespół jest zaangażowany w edukację pacjentów o ich stanie zdrowia, dostępnych opcjach leczenia oraz sposobach radzenia sobie z chorobą.

Poznaj naszego eksperta: Dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

Dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski, absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, to wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, bariatrii oraz endokrynologii. Z bogatym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą, specjalizuje się w zaawansowanych technikach laparoskopowych przewodu pokarmowego, onkologicznych, jak i plastyk przepuklin. Od wielu lat specjalizuje się ponadto w chirurgii endokrynologicznej. Wykonuje operacje tarczycy, przytarczyc i nadnerczy w pełnym zakresie oferując tym samym indywidualnie dostosowane leczenie.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Jeśli szukasz ekspertyzy i wsparcia w diagnozie lub leczeniu nowotworu, Gabinet Chirurgii Onkologicznej w Gerlach Clinic jest gotowy, aby Ci pomóc. Zapraszamy do umówienia się na konsultację, aby omówić, jak możemy wspierać Ciebie i Twoich bliskich w tej trudnej podróży.

Grzegorz Kowalski - ZnanyLekarz.pl