Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Chirurgia naczyniowa

Nasz gabinet Chirurgii Naczyniowej w Gerlach Clinic oferuje kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób naczyń krwionośnych. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń tętnic i żył, które mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak miażdżyca, czy żylaki. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne wsparcie w każdej fazie leczenia, od diagnostyki po kontrolę po zabiegach.

Zakres usług

 • USG ( Color dopler):
           a.  tętnic i żył kończyn dolnych i górnych
           b.  tętnic szyjnych
           c.  naczyń jamy brzusznej aorty – ocena aorty i tętniaków aorty brzusznej
   
 • Diagnostyka i leczenie miażdżycy tętnic kończyn dolnych, miażdżycy tętnic szyjnych (profilaktyka udarów).
   
 • Diagnostyka i leczenie chorób zapalnych i naczynioruchowych tętnic.
   
 • Diagnostyka i leczenia zespołu stopy cukrzycowej.
   
 • Diagnostyka i leczenie przewlekłej niewydolności żylnej (pajączki naczyniowe, żylaki):
  a. farmakoterapia.
  b. kompresjoterapia
  c. skleroterapia – nieoperacyjna metoda polegająca na podawaniu do światła naczynia żylnego środka obliterującego w postaci płynu lub pianki.
  d. chirurgiczne lub laserowe usuwanie żylaków.
   
 • Diagnostyka i leczenie powikłań przewlekłej niewydolności żylnej: zakrzepica żył głębokich i powierzchownych, obrzęki kończyn dolnych, owrzodzenia żylne.

Poznaj naszego eksperta: Lek. Wojciech Król

Lek. Wojciech Król to specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, z tytułem lekarza specjalisty II stopnia. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskał dyplom lekarza w 1997 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych placówkach medycznych, takich jak Klinika Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojskowego w Krakowie oraz Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyń, pracując w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń Szpitala Bonifratrów Św. Jana Grandego w Krakowie.

Uczestniczył w licznych zjazdach i konferencjach oraz kursach doskonalących z zakresu chirurgii naczyń, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jego główne zainteresowania zawodowe obejmują leczenie chorób naczyń, ze szczególnym uwzględnieniem przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy, lek. Król jest cenionym specjalistą w dziedzinie chirurgii naczyniowej i ogólnej.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i zapewnić sobie dostęp do specjalistycznych usług diagnostycznych.

Wojciech Feliks Król - ZnanyLekarz.pl