Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Bariatria

Wsparcie na drodze do zdrowej wagi

W Gerlach Clinic rozumiemy, że walka z otyłością jest wyzwaniem zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym. Nasz Gabinet Bariatrii specjalizuje się w kompleksowym podejściu do leczenia otyłości oraz zaburzeń metabolicznych, oferując skuteczne i spersonalizowane plany leczenia. Naszym celem jest nie tylko pomoc w osiągnięciu zdrowej wagi, ale również poprawa ogólnego stanu zdrowia i jakości życia naszych pacjentów.

Nowoczesne metody leczenia

Korzystając z najnowocześniejszych technologii i metod leczenia, Gabinet Bariatrii w Gerlach Clinic oferuje szeroki zakres usług, w tym:

  • Indywidualne programy dietetyczne i odchudzające
  • Terapie behawioralne i wsparcie psychologiczne
  • Zaawansowane procedury chirurgiczne bariatryczne
  • Kompleksowe programy pooperacyjne, zapewniające wsparcie w utrzymaniu zdrowej wagi na stałe
  • Pełen zakres chirurgicznego leczenia otyłości
  • Zabiegi pierwotne i rewizyjne – nawrót otyłości
  • Resekcja mankietowa żołądka Mini gastric bypass, SASI Bypass

Poznaj naszego eksperta: Dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski

Dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski, absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, to wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, bariatrii oraz endokrynologii. Z bogatym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą, specjalizuje się w zaawansowanych technikach laparoskopowych przewodu pokarmowego, onkologicznych, jak i plastyk przepuklin. Od wielu lat specjalizuje się ponadto w chirurgii endokrynologicznej. Wykonuje operacje tarczycy, przytarczyc i nadnerczy w pełnym zakresie oferując tym samym indywidualnie dostosowane leczenie.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Jeżeli borykasz się z problemem nadwagi lub otyłości i poszukujesz efektywnych metod leczenia, zapraszamy do konsultacji w Gabinecie Bariatrii Gerlach Clinic. Razem możemy podjąć pierwsze kroki na drodze do zdrowszego życia.

Grzegorz Kowalski - ZnanyLekarz.pl