Gerlach Clinic – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie – Centrum Medyczne Bielsko Biała

784 313 511
784 313 611

ul. Legionów 26/28
Bielsko Biała

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Badania USG

Badania USG w Gerlach Clinic

W Gerlach Clinic oferujemy szeroki zakres badań ultrasonograficznych (USG), które są kluczowym elementem diagnostyki medycznej. Nasze badania obejmują USG narządów jamy brzusznej i miednicy, które pozwalają ocenić stan wewnętrznych organów takich jak wątroba, nerki, pęcherz moczowy i inne. Dodatkowo oferujemy USG tarczycy, jąder oraz specjalistyczne badania Doppler naczyń tętniczych i żylnych kończyn oraz tętnic szyjnych, co pozwala na ocenę przepływu krwi i identyfikację ewentualnych zaburzeń naczyniowych. Nasze nowoczesne urządzenia i doświadczony personel gwarantują precyzyjność i wiarygodność wyników, co jest nieocenione w procesie diagnozowania i planowania leczenia.

Poznaj naszego eksperta: dr n. med. Piotr Węgrzyn

Dr n. med. Piotr Węgrzyn to absolwent Wydziału Lekarskiego CM UJ, tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ma otwartą specjalizację w radiologii i diagnostyce medycznej.  Dr Piotr Węgrzyn przeprowadza badania diagnostyczne USG, a w tym: USG narządów jamy brzusznej i miednicy, USG tarczycy, USG jąder, USG Doppler naczyń tętniczych i żylnych kończyn, USG Doppler tętnic szyjnych. Jego profesjonalizm i głęboka wiedza medyczna przyczyniają się do świadczenia usług na najwyższym poziomie, zapewniając pacjentom Gerlach Clinic dostęp do kompleksowej i zaawansowanej diagnostyki obrazowej.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę

Nie czekaj, aby zapewnić sobie i swoim bliskim najlepszą możliwą opiekę diagnostyczną. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na badanie USG i zacząć swoją drogę do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Piotr Węgrzyn - ZnanyLekarz.pl